Terugblik Terugblik
Sponsoractie voor aankoop kratten voor het opbergen van boeken
Onze hartelijke dank aan iedereen die een gift heeft gegeven voor aanschaf van deze kratten. De leden van de Werkgroep zijn er stil van en geraakt door zoveel positieve reacties en giften. Op zaterdag 19 oktober zijn de kratten, een aanhanger én auto vol, opgehaald uit Utrecht.

Oogstmarkt 5 oktober 2024
Het was een mooie dag met een heerlijk zonnetje en weinig wind. Voor de Gorechtkerk stonden kramen met prachtige herfststukken, hortensiakransen, stoofperen, diverse soorten appels, brocante, heerlijk ruikende amberblokjes, vogelhuisjes, home made jam en cake. Al deze producten vielen goed in de smaak.
Er was ruime belangstelling voor de handgemaakte cadeau artikelen, o.a. geborduurde handdoekjes, slabbetjes en geborduurde (kerst)kaarten. Verder werd de boekenmarkt in de kerkzaal goed bezocht. Ook is er veel gebruik gemaakt van de koffiehoek in de kerkzaal. Er was lekkere soep verkrijgbaar, smakelijk belegde broodjes en heerlijke droge worst.

Het was een goede en gezellige dag. Zoals het nu lijkt, is de opbrengst bijna € 1.500,-- geworden.
Een goed begin van het nieuwe seizoen!
Iedereen die heeft meegewerkt aan deze actie onze hartelijke dank.
En onze speciale dank aan de heer Piet Boer uit Westerbroek voor de grote hoeveelheid appels die hij heeft geschonken voor het goede doel en ook dank aan de familie Wildeboer, voor de stoofperen die we mochten ontvangen voor verkoop.

De volgende acties staan alweer in de planning.
– 14 december 2024: Kerstmarkt
– 31 december 2024: Oliebollenactie
 
terug