Contactgegevens Contactgegevens

Scriba Gereformeerde Kerk Haren - Onnen
De heer G. ten Napel 
p/a Da Costalaan 7
9752 EP Haren 
tel. 050-534 09 90

Scriba Kerkenraad
Dhr. G. ten Napel, Da Costalaan 7, 9752 EP Haren, tel. 050-534 09 90, scriba@gorechtkerk.nl

College van Diakenen
Secretaris: A. van der Woude-Fongers, Hortuslaan 1A, 9751 BE Haren, tel. 050-535 11 99, diaconie@gorechtkerk.nl
Het bankrekeningnummer van de Diaconie is NL65 SNSB 0905 5903 09 t.n.v. Diaconie Gereformeerde Kerk Haren Onnen.

College van Kerkrentmeesters
Secretaris: mw. W. Oosterhuis, cvk@gorechtkerk.nl

Predikanten
* Ds. Y. Buurma, De Grasjuffer 43, 9766 PV Eelderwolde, tel. 050-785 08 86, ybuurma@gmail.com
* Ds. M. Pronk, Kerkstraat 16, 9751 BD Haren, 050–785 27 29, m.pronk@gorechtkerk.nl

Koster Gorechtkerk / beheerder Gorechthuis
Dhr. O. Veling, Hortuslaan 1-A, 9751 BE Haren, tel. 050-537 08 55, beheerder@gorechthuis.nl

Kerkelijke Bureau
Mw. A. Raven-Klompmaker, Oude Borg 16, 9753 BV Haren, tel. 050-534 29 72, leden@gorechtkerk.nl

Redactie Website  (voor inzenden kopij) 
E-mail: redactie@gorechtkerk.nl

Beheerder Website
E-mail: webmaster@gorechtkerk.nl

Verdere contacten
Hervormde gemeente Haren - Onnen
www.dorpskerkharen.nl

terug